Tepelná čerpadla AIT

LISTOPAD 2015

AIT ZPRAVODAJ

SYSTÉMY A PRODUKTY PRO
VAŠE ÚSPORY A KOMFORT

Vážení,
rádi bychom Vás seznámili s oceněním GRAND PRIX, které jsme získali na veletrhu For Therm 2015 za tepelné čerpadlo alpha innotec SWC. Podíváme se také na energetické štítkování tepelných čerpadel a předvedeme Vám novinky z našeho sortimentu – samoregulační topné kabely a inovativní spojku DuoClip pro jejich rychlé a spolehlivé propojování.

Tepelné čerpadlo alpha innotec oceněno GRAND PRIX

Cenu GRAND PRIX za nejlepší exponát / technologii veletrhu For Therm 2015 získalo tepelné čerpadlo alpha innotec země/voda SWC z řady alterra, která patří ke špičce na současném trhu. Ocenění se zaměřuje jak na technické parametry, tak na progresivní technologie, energetickou účinnost i další kritéria. Pro naše partnery platí až do konce roku slevová karta alterra EXTRA RABAT, díky které získáte na novou řadu individuální slevu! Pro více informací nás kontaktujte

Podrobnosti k ocenění včetně videa přímo z veletrhu

Online katalog tepelných čerpadel alpha innotec

Článek na TZB-info – Systémově pojaté vytápění na veletrhu For Therm 2015

Náš stánek na veletrhu For Therm 2015
Cena GRAND PRIX pro alpha innotec SWC

Energetické třídy a ekodesign tepelných čerpadel

Od 26.09.2015 platí v Evropě nařízení směrnice o ekodesignu výrobků spojených se spotřebou energie pro zdroje tepla a zásobníkové ohřívače. Směrnice zavádí mimo jiné označování tepelných čerpadel a dalších produktů energetickými štítky a zařazování do energetických tříd.

Podrobnosti ke štítkování

Energetický štítek
 

Nové samoregulační kabely a inovativní spojka DuoClip

Samoregulační kabely můžete nyní propojovat rychle a spolehlivě s novou spojkou DuoClip. Jedním otočením dosáhnete vodotěsného propojení podle normy VDE. Spojka je určena pro nové samoregulační kabely pro temperování potrubí a okapů.

Spojka DuoClip v online katalogu

Sortiment samoregulačních kabelů

Řez spojkou DuoClip
 

Sortiment značek alpha innotec, ROTH a termoKABEL

E-mailový zpravodaj rozesíláme na adresy v naší databázi. Pro odhlášení prosím klikněte zde
a odešlete e-mail.