Spolupracující partnerské firmy - výrobci

 alpha innotec  

sídlo firmy ait-deutschland GmbH Důsledná inovační politika, stálý další technický vývoj a správný cit pro trh vedly k tomu, že se dnes počítá společnost ait-deutschland GmbH v celé Evropě k podnikům dominujícím na trhu tepelných čerpadel. Ve Švýcarsku, "zemi tepelných čerpadel", je alpha innotec firmou s vedoucím postavením

Výrobní místo a hlavní sídlo firmy se nachází v bavorském Kasendorfu. Obchodní vedení se jasně hlásí k sídlu firmy v severním Bavorsku, neboť zná jeho přednosti a oceňuje kvalifikaci, spolehlivost a pohotovost svých spolupracovníků. Na ploše větší 18.600 čtverečních metrů předává více než 380 odborných pracovníků svoji pracovní kompetenci ve prospěch zákazníka.

alpha innotec se prezentuje ve své nabídce velmi širokým sortimentem. To znamená, že jsou nabízeny odpovídající přístroje a systémy jak pro novostavby, tak i pro modernizaci. Nejnovější vývoj vychází z toho, aby nabídl zákazníkům tepelná čerpadla, která jsou téměř hotová na klíč a v nichž jsou již integrovány všechny hydraulické komponenty.

Přejít na tepelná čerpadla.

Přejít na větrací jednotky.

 

 Roth

sídlo firmy Roth Produkty německé firmy ROTH Werke GmbH. Tato je členem skupiny firem Roth Industries GmbH & Co. KG a patří k inovativním firmám v oborech techniky plastů, domovních instalací a konstrukce strojů a přístrojů. Sídlo firmy je v hesenském Dautphetalu. Roth Industries GmbH & Co. KG je tradiční německou rodinnou firmou, která zaměstnává více než 1100 spolupracovníků. Tím se náš sortiment doplnil plně pod heslem topení-chlazení i o systémy pro rozvody energie i pro jejich velkoplošné předávání, jako jsou podlahové, stěnové a stropní systémy.

Přejít na podlahové, stěnové a stropní vytápění a chlazení.

Přejít na solární systémy.

Přejít na zásobníky vody Quadroline.

 

termoKABEL 

Sídlo firmy Domoteck Sortiment nabízených výrobků byl rozšířen už na podzim roku 2004 o elektrické vytápěcí systémy, které jsou v sortimentu zastoupeny elektrickými topnými rohožemi a kabely a nástěnnými přímotopnými a sálavými konvektory. Tyto výrobky jsou nabízeny pod značkou termoKABEL a jsou vyráběny v kooperaci s izraelskou firmou Domoteck Ltd.

Přejít na topné rohože a kabely.

Přejít na elektrické podlahové topení