alpha innotec logoTepelná čerpadla alpha innotec

Tichá, účinná a všestranná

Rozsáhlá řada tepelných čerpadel alpha innotec

Tepelná čerpadla využívají pro svoji funkci sluneční energii naakumulovanou v okolním prostředí. Tuto energii jímají z okolního vzduchu nebo pomocí zemních kolektorů případně vrtů ze země. Více informací k funkci tepelného čerpadla.

Nejhospodárněji tepelná čerpadla pracují, pokud je co nejmenší rozdíl mezi teplotami zdroje tepla a vstupem do topného systému. Proto je pro kombinaci s tepelnými čerpadly nejvhodnější nízkoteplotní podlahové nebo stěnové topení.

Nabídka tepelných čerpadel alpha innotec se vyznačuje širokým spektrem produktů v provedení vzduch/vodazemě/voda. Předností je jejich všestrannost pro vytápění, ohřev vody, větrání, chlazení i pro kombinaci se solárními kolektory. Typickým příkladem jsou naše nástěnná tepelná čerpadla vzduch/voda LWD s výstupní teplotou až 70°C a hlučností 48 db(A).

 

Využijte AKCI Podlahové topení za 1/2 k těmto tepelným čerpadlům.

Německá kvalita

Tepelná čerpadla alpha innotec jsou vyvíjena a vyráběna v německém Kasendorfu. Vysoké kvalitativní standardy a přísná kontrola jakosti vedly k udělení značky kvality Q. Tzv. Pečeť kvality mj. zajišťuje ověření parametrů v nezávislé zkušebně s tolerancí pouze 5 %.

Připojení k internetu zdarma

Všechna naše tepelná čerpadla lze ovládat pomocí internetu zdarma (tarif Home).

Instalace tepelných čerpadel

Podívejte se na referenční instalace našich tepelných čerpadel, k dispozici jsou i videa z jejich návštěv. Společně s našimi kvalifikovanými instalačními partnery Vám rádi zpracujeme nabídku zdarma.

Zaujaly Vás informace k našim tepelným čerpadlům? Chcete se dozvědět něco více od našeho specialisty? Zanechte nám zde svůj kontakt a my se Vám ozveme.


Jméno:
E-mail:
Telefon: (chcete-li být kontaktováni telefonicky)
Region:
Vaše sdělení:
Zadejte aktuální rok: