Tepelná čerpadla

Instalace tepelných čerpadel pro venkovní instalaci vzduch/voda, které si můžete prohlédnout v našem školícím středisku v Praze. Jako bivalentní zdroj je použito CZT a ohřev vody je podporován solárními kolektory.

Tepelná čerpadla země/voda z profesionální řady SWP pro využití vytápění, ohřevu teplé vody i pro pasivní a aktivní chlazení

Nástěnné tepelné čerpadlo vzduch/voda pro venkovní instalaci LWD splňuje Vaše nejnáročnější představy o tepelných čerpadlech. Hluk z tepelného čerpadla LWD dosahuje maximální hodnoty 45 dB a výstup topné vody je možný až 70 °C.

V případě, kdy není možnost instalovat tepelné čerpadlo vzduch/voda ve venkovním prostředí a není dostatečný prostor pro pokládku zemního kolektoru, je ideálním řešením tepelné čerpadlo vzduch/voda pro vnitřní instalaci. Vnitří vzduchová tepelná čerpadla jsou instalována v šesti bytových domech v Praze, kde zajišťují dodávku tepla a ohřev teplé vody.

Pro pohodlné využívání všech předností je instalována regulace s velmi jednoduchým ovládáním, která dokáže ovládat ja veškeré přepínací klapky, tak řídit oběhová čerpadla pro všechny okruhy. Výhodou je vzdálená správa, pro ovládání Vašeho komfortu při pobytu mimo domov.

Podlahové topení Roth

Pro snadnou pokládku a ještě nižší náklady na vytápění byla vyvinuta nová Ex-spona pro pokládku podlahového topení Roth Tacker. Podlahové topení Roth Originální Tacker® systém Vám zajistí vysokou energetickou efektivitu a větší úspory na vytápění díky o 15 % rychlejšímu náběhu. Podrobnosti se dozvíte ve videu:

Pro snadnou instalaci podlahového topení v případě rekonstrukce je vhodným řešením Roth ClimaComfort systém, který lze jednoduše "nalepit" na stávající podlahovou krytinu. Celková výška tohoto systému je pouhých 17 mm.

Podlahové a stěnové vytápění Roth ClimaComfort panelový systém lze jednoduše instalovat jak v případě podlahy, tak jako stěnové vytápění. Díky roznášecím lamelám, které je možné vybrat ze dvou variant je možné systém instalovat ve dvou roztečích a plechové lamely pokryjí celou vytápěcí plochu.

Díky regulaci Roth Energylogic TouchLine bude teplo ve Vašem domově přesně tam, kde ho chcete mít. Díky regulaci výrazně snížíte náklady na vytápění a navíc nebudete mít potíže s přehříváním a nedotápěním jednotlivých místností.

Topné kabely a rohože

Elektrické topné rohože jsou tvořeny topným kabelem, který je v odpovídající rozteči fixován na nosnou tkaninu. Toto zaručuje konstantní výkon na plochu a jednodušší instalaci. Podle provedení a výkonu je možné je použít pro podlahové temperování i vytápění. Podívejte se na ukázku pokládky topných rohoží: