Tepelná čerpadla vzduch/voda LWD

Robustní, tichá a účinná s výkony 5–9 kW

tepelné čerpadlo alpha innotec vzduch/voda LWD

Dlouhodobě osvědčená, duální tepelná čerpadla alpha innotec řady LWD vynikají robustní konstrukcí, extrémně tichým chodem a vysokou účinností. Byla vyvinuta s ohledem na zajištění ještě jednodušší instalace a úspornějšího provozu.

Jednou z výhod tepelných čerpadel vzduch/voda LWD je kompaktní (monoblokové) provedení, které zajišťuje rychlou instalaci a spolehlivý provoz, bez nutnosti propojování chladicího okruhu.

 

Využití pro rekonstrukce i novostavby

Duální tepelná čerpadla LWD jsou ideální nejen pro novostavby, ale vzhledem k vysoké výstupní teplotě (až 70 °C) představují účinné řešení vytápění také v případě rekonstrukcí. Dle Vašich požadavků a prostorových možností můžete LWD kombinovat se dvěma variantami vnitřních jednotek – hydraulickou věží se zásobníkem teplé vody, nebo hydraulickým modulem (výhodnější cena, bez vestavěného zásobníku vody).

Popis duální instalace

Duální instalace sestává z tepelného čerpadla vzduch/voda LWD, instalovaného venku, a v interiéru umístěným hydraulickým modulem HMD nebo hydraulickou věží HTD pro přípravu teplé vody. V obou provedeních vnitřní jednotky je vestavěný intuitivní regulátor Luxtronik 2.0, oběhové čerpadlo topení, expanzní nádoba, pojistná skupina, elektrická topná tyč a měření vyrobeného tepla. Hydraulická věž obsahuje navíc zásobník topné a teplé vody (objem zásobníku pro ohřev vody je 180 l).

Oddělená instalace umožňuje využití tepelného čerpadla LWD 50A - 90A nejen v novostavbách, ale i u rekonstrukcí, a to nejen díky venkovní instalaci stroje, ale i díky vysoké výstupní teplotě topné vody.

Výsledkem uzavřeného chladicího okruhu je spolehlivé propojení tepelného čerpadla LWD s vnitřní jednotkou přímo prostřednictvím topné vody. Jsou k dispozici s tepelným výkonem 5,6 kW příp. 7,7 kW nebo 9 kW.  

Proč zvolit tepelné čerpadlo alpha innotec LWD?

  • kvalitní a robustní německý výrobek
  • jeden výrobek pro topení, ohřev teplé vody i chlazení
  • jedno z nejtišších tepelných čerpadel vzduch/voda na trhu - pouze 45 dB(A)*
  • vysoká účinnost – energetická třída A++
  • ovládání tepelného čerpadla přes internet zdarma
  • výstupní teplota topné vody až 70 °C (vhodné také pro rekonstrukce)
  • snadná instalace - uzavřený chladící okruh ve venkovním modulu
  • montáž na stěnu, nebo přímo na zem
  • bezfreonové, k životnímu prostředí šetrné chladivo R290
  • na tepelné čerpadlo LWD se vztahuje akce PODLAHOVKA ZA POLOVINU (podlahové topení získáte za poloviční cenu)

*Akustický tlak ze vzdálenosti 1 m.

 

Mám zájem o zaslání nabídky zdarma

Zaujaly Vás informace k nástěnným tepelným čerpadlům LWD? Chcete se dozvědět něco více od našeho specialisty? Zanechte nám zde svůj kontakt a my se Vám ozveme.


Jméno:
E-mail:
Telefon: (chcete-li být kontaktováni telefonicky)
Region:
Vaše sdělení:
Zadejte aktuální rok: