Podlahové vytápění Roth Tacker systém ZA POLOVINU

K vybraným tepelným čerpadlům alpha innotec vzduch/voda a země/voda získáte podlahové vytápění Originální Roth Tacker systém za poloviční cenu!* Tepelné čerpadlo vytváří s podlahovým vytápěním ideální kombinaci, která Vám zajistí ve srovnání s radiátory až 30% snížení nákladů na vytápění.

k tepelnému čerpadlu podlahové topení za polovinu

Ušetříte celkem 3x!

1. Podlahové vytápění Roth Tacker systém získáte za poloviční cenu

V rámci akce PODLAHOVKA ZA POLOVINU dostanete k tepelnému čerpadlu alpha innotec podlahové vytápění Originální Roth Tacker systém se slevou 50 %. Nezáleží na ploše Vašeho podlahového vytápění, čím větší plochu realizujete, tím více ušetříte!

Navíc máme pro každého zdarma bezdrátový regulátor Roth Touchline (podrobnosti o regulaci naleznete níže).

2. Využitím tepelného čerpadla alpha innotec s nízkou výstupní teplotou snížíte oproti radiátorům náklady na vytápění až o 20 %

Topný faktor tepelného čerpadla je přímo závislý na výstupní teplotě do topného systému, která je v případě podlahového topení velice nízká, kolem 35 °C. To pro Vás znamená úsporu nákladů až 20 % oproti vytápění radiátory.

Podlahové vytápění Roth Tacker systém za polovinu získáte k následujícím tepelným čerpadlům:

  • duální tepelné čerpadlo vzduch/voda LWD
  • tepelná centrála země/voda WZS
  • k tepelným čerpadlům máte navíc zdarma ovládání přes internet alpha web

3. Velkoplošný způsob předávání tepla vám ušetří dalších 10 % nákladů

Při použití podlahového vytápění Roth Originální Tacker® systém Vám stačí k dosažení komfortu o cca 2 až 3 °C nižší teplota vzduchu než při klasickém vytápění otopnými tělesy pro dosažení stejné tepelné pohody. Právě to Vám v porovnání s radiátory zajistí úsporu cca 10 %. Je to dáno tím, že teplo předáváte do prostoru velkou teplosměnnou plochou a dostačuje proto nižší teplota topné vody.Milionkrát osvědčený, Originální Roth Tacker systém za polovinu

Podlahové vytápění rozhoduje nejen o Vašem pocitu tepelné pohody ale také o nákladech na vytápění. Německý výrobce Roth Vám se svým inovativním řešením podlahového topení umožňuje využít veškeré jeho přednosti.

 

 

Tepelné čerpadlo alpha innotec vzduch/voda nebo země/voda

Tepelná čerpadla alpha innotec jsou vyvíjena i vyráběna v Německu. Vysoce kvalitní, při provozu téměř neslyšná tepelná čerpadla jsou k dispozici v systémech vzduch/voda i země/voda. Kvalitní provedení tepelných čerpadel alpha innotec odráží i výborné topné faktory, které u tepelných čerpadel země/voda dosahují až 5,09*.

Tepelné čerpadlo čerpá energii ze vzduchu nebo ze země a dokáže Vám dodat přibližně 3/4 energie z okolního prostředí. Oproti konvenčnímu topnému systému můžete proto s tepelným čerpadlem alpha innotec ušetřit přes 50 % Vašich současných nákladů na topení, nezávisle na podlahovém vytápění.

*hodnota při B0/W35 podle EN 14511.


Bezdrátový regulátor Roth Touchline zdarma

Úspory nákladů docílíte použitím komfortní regulace Roth EnergyLogic Touchline, která Vám zajistí teplotu v místnosti i na povrchu podlahy na Vámi požadované hodnotě. Pomocí bezdrátového ovládacího prvku Roth Touchline se přesně změří teplota v každé místnosti a tím i potřeba energie. Každá místnost má vždy k dispozici v požadovaném okamžiku požadované množství energie. Teplota v místnostech je prostřednictvím podlahového topení regulována rychle a precizně.

 

 

*Podrobné podmínky akce Podlahovka za polovinu: Akce platí od 1.1. 2016 při objednání podlahového vytápění Roth Originální Tacker systém 17 mm, včetně veškerého standardního příslušenství, spolu s tepelným čerpadlem alpha innotec LWD nebo WZS. Sleva 50 % bude odečtena z výsledné ceny materiálu pro realizaci podlahového vytápění dle výše uvedených podmínek. Akce platí pouze při instalaci podlahového vytápění a tepelného čerpadla našimi instalačními partnery. Rádi Vám zdarma zpracujeme Vaši poptávku.

 
download icoSoubory ke stažení

Zaujala Vás nabídka na naši prodejní akci? Chcete se dozvědět něco více od našeho specialisty nebo zpracovat nezávaznou nabídku? Zanechte nám zde svůj kontakt a my se Vám ozveme.


Jméno:
E-mail:
Telefon: (chcete-li být kontaktováni telefonicky)
Region:
Vaše sdělení:
Zadejte aktuální rok: