Tepelná čerpadla AIT

DUBEN 2015

AIT ZPRAVODAJ

SYSTÉMY A PRODUKTY PRO
VAŠE ÚSPORY A KOMFORT

Vážení partneři,
představujeme Vám zcela novou generaci tepelných čerpadel alpha innotec země/voda, řadu alterra. Zároveň s novou řadu bychom Vás rádi seznámili s novým logem a vizuálním stylem značky alpha innotec.

alpha innotec alterra

Nová tepelná čerpadla alpha innotec řady alterra

S novou řadu tepelných čerpadel alpha innotec země/voda jste se mohli poprvé setkat měsíc zpět na výstavě ISH ve Frankfurtu nad Mohanem. Moderní a elegantní design doprovází špičkové technologie a promyšlená technologická řešení, jejichž výsledkem jsou ještě tišší a účinnější výrobky.

  • Topný faktor až 5,09*.
  • Invertorové varianty (s plynule řízeným výkonem).
  • Tepelné centrály WZS, kompaktní tepelná čerpadla SWC a zcela nová standardní tepelná čerpadla SW vytváří nejširší produktovou řadu na trhu.

*při B0/W35, dle EN 14511

Zjistěte podrobnosti na alterra webu

Napište nám e-mail, rádi se Vám budeme osobně věnovat.


alpha innotec - the better way to heat

alpha innotec – nový vizuální styl

Nový vizuální styl alpha innotecu je na první pohled rozeznatelný v moderním a zjednodušeném logu. Logo alpha innotec doprovází slogan „the better way to heat“ (v překladu lepší cesta k vytápění), který spolu s kompletně přepracovaným designem prospektů a dalších materiálů odráží kvalitu, inovativnost a spolehlivost tepelných čerpadel alpha innotec.

Jak jste určitě zaznamenali, v novém logu je text alpha innotec s malým počátečním písmenem a mezerou mezi slovy. Pro přehlednost a zapamatovatelnost je i psaná podoba přesně taková, tedy alpha innotec.


Sortiment značek alpha innotec, ROTH a termoKABEL

E-mailový zpravodaj rozesíláme na adresy v naší databázi. Pro odhlášení prosím klikněte zde
a odešlete e-mail.