Sortiment nabízených výrobků byl rozšířen ještě na podzim roku 2004 o elektrické vytápěcí systémy. které jsou v sortimentu zastoupeny elektrickými topnými rohožemi a kabely a nástěnnými přímotopnými a sálavými konvektory. Tyto výrobky jsou nabízeny pod značkou termoKABEL a jsou vyráběny v kooperaci s izraelskou firmou Domoteck Ltd.

S roustoucí poptávkou po technice tepelných čerpadel došlo v roce 2006 k vyčlenění těchto výrobků z naší nabídky pod hlavičku firmy Tepelná čerpadla AIT, s.r.o. jako specialisty na tepelná čerpadla.

Sortiment byl dále v září 2006 rozšířen o produkty německé firmy ROTH Werke GmbH. Tato je členem skupiny firem Roth Industries GmbH & Co. KG a patří k inovativním firmám v oborech techniky plastů, domovních instalací a konstrukce strojů a přístrojů. Sídlo firmy je v hesenském Dautphetalu. Roth Industries GmbH & Co. KG je tradiční německou rodinnou firmou, která zaměstnává více než 1100 spolupracovníků. Tím se náš sortiment doplnil plně pod heslem topení-chlazení i o systémy pro rozvody energie i pro jejich velkoplošné předávání. 

Naší filosofií je prodej kvalitních systému a produktů pro Vaše úspory i komfort od renomovaných výrobců prostřednictvím odborných instalačních partnerů.