Kompletní řešení pro nízkoenergetické domy

Roth sestava 1 s kolektory 252 S4 nebo větrací jednotka LG 317 TB za 50% ceny k elektrickému podlahovému vytápění s plochou nad 100 m2 včetně regulace. 

V současnému trendu minimalizace tepelných ztrát u novostaveb klesá podíl vytápění na celkové energetické náročnosti domu. U nízkoenergetických domů tvoří náklady na vytápění přibližně 1/3 z celkových ročních nákladů na energieZbytek je rozdělen  mezi ohřev vody a ostatní spotřebu (svícení, vaření, elektrické spotřebiče). Instalací elektrických topných rohoží či kabelů získáte nejen komfort podlahového vytápění, ale navíc využíváte i přímotopný tarif. 

Snižit náklady na ohřev vody? Tento požadavek dokonale splňuje solární systém Roth. S ním lze docílit roční úsporu cca 60% Sestavou elektrických topných rohoží nebo kabelů termoKABEL s kvalitní regulací CS4 a solárního systému Roth snížíte své roční náklady na energie u nízkoenergetického domu o 40 až 50% Záleží Vám na kvalitě vnitřního prostředí ve Vašem novém domě? Zkombinujte si akční sestavu s naší rekuperační jednotkou Alpha-innoTec LG 317 TB. Tím si zajistíte trvalý přísun čerstvého vzduchu a výrazně si snížíte tepelnou ztrátu. Vaše náklady na vytápění se tím ještě dále sníží.

  

Prospekt ke stažení zde.

Elektrické vytápění se solárním ohřevem TUV a řízeným větráním 

Zaujaly Vás informace k řešení Vašeho vytápění a ohřevu vody? Chcete se dozvědět něco více od našeho specialisty? Zanechte nám zde svůj kontakt a my se Vám ozveme.


Jméno:
E-mail:
Telefon: (chcete-li být kontaktováni telefonicky)
Region:
Vaše sdělení:
Zadejte aktuální rok: