Přednosti plastového potrubíLogo Roth

Kvalita díky 5 vrstvám "S5"

Systémová potrubí systému Roth DUOPEX S5® a X-PERT S5®+ jsou tvořena pěti vrstvami. Tyto vrstvy jsou navzájem neodělitelně spojeny technologií CoEx S5 a vytvářejí sendvičový materiál s vysokou odolností a dlouhou životností.

Z profesionálního systému profitujete pětinásobně. Nová filozofie trubek firmy Roth to umožňuje. Protože jak osvědčená vytápěcí trubka systému Roth DUOPEX S5® s originálním systémem Roth Tacker®, tak i inovovaná vytápěcí trubka systému Roth X-PERT S5®+ mají díky své pětivrstvé stavbě pět hmatatelných předností pro Vaši spokojenost. Oba typy vytápěcích potrubí systému jsou vyrobeny osvědčenou a jedinečnou pětivrstvou technologií CoEx.

  • Odborná způsobilost řešení

Firma Roth, jako vynálezce úchytek Tacker patří k vedoucím firmám nabízejícím systémy pro plošné vytápění a chlazení. Originální systém Roth Tacker® se v praxi milionkrát osvědčil. Roth má dlouholeté zkušenosti, a tím i velké technologické know-how.

  •  Servis

naši kvalifikovaní spolupracovníci vám poskytnou rychlé poradenství v technických a obchodních otázkách,průběžné pořádání firemních školení, výrobních a projekčních seminářů, zajištění náhradních dílů po dobu 10let a záruka možnosti dokoupení podle nastavení výrobních programů, rychlá dostupnost všech výrobních programů pod značkou Roth po celé Evropě.

  • Záruka a její plnění

Kvalitou k bezpečnosti našich zákazníků. Tímto požadavkem se cítíme být vázáni - od návrhu výrobku, přes výrobu a skladování, až po jeho vyskladnění. Výrobky a služby vysokých kvalit jsou základem celosvětově nadprůměrné záruky, která zahrnuje i likvidace následků škod při případně vzniklých závadách. Dohoda o následném ručení garantuje ochranu pojištěním i po případném zastavení výroby. Detaily jsou ukotveny v záruční listině. Pro každé plošné vytápění Roth je po časové období deseti let od uvedení do provozu potvrzena pojistná částka až 5 milionů eur pro škody vzniklé na osobách a majetku na jednotlivé případy.

  • Spokojenost zákazníků

Stavebníci očekávají spolehlivost a dlouhou životnost svého majetku. Systémy podlahového vytápění firmy Roth nabízejí zákazníkům jistotu, že se vždy rozhodnou pro “jedničku” v oblasti plošného vytápění a chlazení. Docílí tak trvalý pocit pohody díky příjemnému rozložení tepla a prodloužení životnosti majetku.