Sálavé panely CAMPA

Masivní sklo, lávový kámen a ušlechtilá ocel jsou v designově úchvatném
podání kombinovány s několika sálavými prvky.

Výjimečná technologie Vám dovolí pocítit opravdu přirozené, rovnoměrné a okamžité teplo.

Technologie a inovace z Francie

Tým specialistů ve výzkumném a vývojovém centru nedaleko francouzské Remeše pravidelně přichází s novými technologickými inovacemi. Nejen díky tomu je Campa už více než 50 let špičkou ve svém oboru.

Centrum CAMPA ve Francii

Skleněné panely řady Campaver ULTIME

Campa má dlouhou tradici ve výrobě sálavých panelů, které posunují krásu a tepelné vlastnosti skla na novou úroveň. Právě tepelné vlastnosti využitého skla vytváří dokonalé podmínky pro plynulé uvolňování tepla. Pro dosažení nejvyššího komfortu je masivní skleněná plocha sálavých panelů Campa doplněna dvojicí sálavých prvků.

barevná paleta panelů Campavere ULTIME

Lávové panely řady Naturay

Výjimečné tepelné vlastnosti lávového kamene, vytvořeného během sopečných erupcí, vedly výzkumné centrum Campa k jeho použití v sálavých panelech řady Naturay. Stejně jako u skleněných panelů, také v této řadě je lávový kámen doplněn dvěma sálavými prvky pro Váš jedinečný komfort. Výsledkem je nejen velice efektivní, ale také neobyčejně elegantní sálavý panel. Díky němu pocítíte teplo sálavého zdroje bez velkých prodlev, dokonce ještě předtím, než se ohřeje samotný vzduch v místnosti.

Lávový sálavý panel NaturayBílá a béžová varianta panelu Naturay

Koupelnové panely na ručníky řady Campaver BAINS

Tato řada kombinuje minimalistický design s moderníni povrchy tvrzených materiálů. Výsledkem je sálavý koupelnový panel, který elegantně doplní Váš vytříbený styl. Špičková technologie v sobě skrývá topný ventilátor, který svým prouděním urychluje sušení ručníků.

Zrcadlový koupelnový panel CAMPA Campaver BAINS Zrcadlový koupelnový panel CAMPA, dřevěný interiér

 

Efektivní technologie

Panely Campa jsou tvořeny dvěma sálavými prvky, které se aktivně zapojují dle Vaší potřeby, a jedním tepelně kapacitním prvkem (skleněný nebo lávový), který teplo akumuluje a zároveň plynule uvolňuje do prostoru. Díky tomu velice rychle ucítíte přirozené, rovnoměrně rozložené teplo.

Promyšlená regulace

Na každém panelu Campa najdete samostatný digitální termostat s přehledným displejem. Pro centrální řízení panelů jsou určeny dodatečné zásuvné moduly, které umožňují řízení prostřednictvím rádiové frekvence, řídicího kabelu, nebo elektrické sítě. Zároveň umožňují připojení k Wi-Fi síti a ovládání prostřednictvím internetu.

Schéma konstrukce panelu Campa a digitální termostat.

 
download icoSoubory ke stažení

Zaujaly Vás naše sálavé panely? Chcete se dozvědět více nebo panely CAMPA rovnou objednat? Zanechte nám zde svůj kontakt a my se Vám rádi ozveme.


Jméno:
E-mail:
Telefon: (chcete-li být kontaktováni telefonicky)
Region:
Vaše sdělení:
Zadejte aktuální rok:
 

Fotogalerie