Nová Roth Originální Tacker® Ex spona

Ještě větší úspory a komfort s podlahovým topením

Podlahové topení Roth Tacker systém - pokládka

Patentovaná Roth originální Tacker® Ex spona s novou funkcí nadzvednutí trubky a novými dvojitými zpětnými háčky

Zajišťuje vylepšené předávání tepla a rovnoměrné rozdělení energie do samonivelační stěrky, která obklopuje ze všech stran systémovou trubku. Nové dvojité zpětné háčky mají vyšší komfort při instalaci, vyšší bezpečnost proti vytržení a jedinečnou pevnost a umožňují snadné propojení se systémovou deskou díky ostrým hranám.

Použití nové Ex spony zajišťuje zvýšení hodnoty plošného výkonu o cca 10 % oproti běžně používaným háčkům, které fixují topnou trubku přímo k systémové desce. Náběh podlahového topení je navíc až o 15 % rychlejší.  Nezávislé posouzení provedla Warmetechnische Prufgesellschaft mbH (WTP) v Berlíně. Výsledek technického posouzení zde.

Prospekt Roth originální Tacker® Ex-spona ke stažení zde.

Až o 15 % rychlejší náběh podlahového topení – vědecky ověřeno

Patentované řešení Roth Tacker® EX spon zajistí nadzvednutí potrubí podlahového topení o několik milimetrů nad podkladovou desku. Díky tomu se teplo šíří efektivně do všech směrů a dosáhne povrchu podlahy o 15 % rychleji. Šíření tepla bylo monitorováno s využitím metody konečných prvků.

Porovnání účinnosti podlahového topení Roth Tacker® systém

Nedílnou součástí funkčního systému s podlahovým topení je jeho regulace. Naším řešením je Roth EnergyLogic Touchline bezdrátová regulace. Pokud máte požadavky na jiný nízkoteplotní způsob předávání tepla, máme k dispozici i stěnové a stropní systémy, pro mokrou i suchou instalaci.

Podlahové topení je nízkoteplotní systém, proto je i ideální jeho použití s nízkoteplotním zdrojem tepla jako jsou tepelná čerpadla. Jsem současně i partnerem výrobce německých tepelných čerpadel alpha innotec.

Rádi Vám zdarma zpracujeme cenovou nabídku.

Zaujaly Vás informace k Roth podlahovému topení nebo Roth Ex sponě? Chcete se dozvědět něco více od našeho specialisty? Zanechte nám zde svůj kontakt a my se Vám ozveme.


Jméno:
E-mail:
Telefon: (chcete-li být kontaktováni telefonicky)
Region:
Vaše sdělení:
Zadejte aktuální rok: