Dodávaná systémová řešení Vašeho vytápění a ohřevu vody

Podlahové topení v kombinaci s tepelným čerpadlem

Pro větší objekty od tepelné ztráty cca 5 kW je naším řešením kombinace tepelného čerpadla s podlahovým teplovodním vytápěním. Tepelné čerpadlo je možné instalovat s využitím energie okolního vzduchu nebo energie uložené v zemi. Tepelná čerpadla vzduch/ voda jsou k dispozici v provedení pro vnitřní nebo venkovní instalaci. Tepelná čerpadla země/voda můžou mít i vestavěný zásobník teplé vody. Pro rozvody topné i užitkové vody je možné použít kvalitní vrstvené potrubí Roth Alu-Laserflex. Vlastní předávání tepla do jednotlivých místností se v ideálním případě provádí pomocí podlahového topení. Stěnové a stropní systémy lze použít i pro pasivní i aktivní chlazení. Zde lze s výhodou použít naše tepelná čerpadla země/voda s vestavěným příslušenstvím pro pasivní chlazení.

 

 

Elektrické vytápění v kombinaci s řízeným větráním

Pro menší objekty se ztrátou do cca 5 kW, kde již vzniká požadavek na řízenou výměnu vzduchu je možné kombinovat pasivní nebo aktivní větrací jednotky s elektrickým podlahovým topením. Zde disponujeme celou paletou produktů topných rohoží a kabelů pro dlažbu i plovoucí podlahy. Výrazného snížení provozních nákladů lze dosáhnout přípravou teplé vody s pomocí tepelného čerpadla pro ohřev teplé vody

 

 

 

 

Zaujaly Vás informace k našim řešením Vašeho vytápění a ohřevu vody? Chcete se dozvědět něco více od našeho specialisty? Zanechte nám zde svůj kontakt a my se Vám ozveme.


Jméno:
E-mail:
Telefon: (chcete-li být kontaktováni telefonicky)
Region:
Vaše sdělení:
Zadejte aktuální rok: